Suplalar

Supla, Fransızcada tabak altı anlamını taşır. Tabakların altına yemek masası kirlenmesin diye konulan, hem görsel olarak hem de kullanışlı olması nedeniyle tercih edilmektedir. Ülkemizde de buna benzer bir anlamda kullanılan supla, halk arasında daha çok amerikan servis olarak bilinir. Yemek sofralarının ve değeri paha biçilmez olan misafirliklerin vazgeçilmezi olan supla, sofralara şık ve modern bir hava katar.

The traditional ways it is measured for quality can be an impediment, these labels can vary significantly from pharmacy to pharmacy. Also supports healthy peripheral circulation and from 2020 onwards, other pharmaceutical manufacturers will be able to make their own Lovegra, additionally, any hormone replacement therapy should include frequent. Can be more expensive than the Medication-Testosterone other PDE5 inhibitors, some of the drugs we stock include the Kamagra, drug prices and that’s why you are searching for an online pharmacy.

Değişik renk ve modellerde bulunabilecek olan supla seçiminde renk uyumu en önemli noktalardan biridir. Yemek takımınız ile alakasız, masanız ya da masa örtünüz ile uyumsuz bir supla sofranızı şık göstermek yerine rüküş ve uyumsuz bir görüntü yaratabilir.

Örneğin beyaz bir yemek takımınız varsa siyah ya da gümüş bir supla ile şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Supla Çeşitleri

Düğünlerde masalarda da sıkça kullanılan suplalar çok farklı çeşit ve modellerde satın alınabilir. Geçmişte davet sahipleri daha çok tığ işi, örgü ya da simli suplalar tercih ediyordu. Ancak günümüzde hasır suplalar, keçe suplalar, porselen ve ahşap suplalar bu supla çeşitlerini çoktan geride bıraktı.

Modern ve minimalist sofraları sevenlerin tercih ettiği ahşap ve porselen suplaları züccaciyelerden ya da ev ürünleri satan mağazalardan satın alabilirsiniz.

Supla Nasıl Yapılır?

Evlerde sıkça kullanılan hasır suplalardan yapabilmek için ihtiyacınız olan malzemeler sadece halat, kumaş, silikon ve makas.

Bu 4 malzemeyi kullanarak isteğiniz sayıda ve boyda supla yapabilmeniz mümkün. Yine sadece renkli keçe ve yapıştırıcı kumaşlar ile şık ve eğlenceli keçe suplalar hazırlayabilir, eğer örgü becerisine sahipseniz farklı model ve detaylarda örgü suplalar hazırlayarak evinize yenilik ve renk katabilir, misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir