Sünnet Tahtı

Sünnet tahtı, sünnet düğünündeki en önemli, en çok önem verilen detaylardan biridir. Süslenerek kişiselleştirilen sünnet tahtları, sünnet olan çocuğun hem kendini özel hissetmesi, hem de verilen önemin gösterilmesi açısından oldukça önemlidir. Benzer gelenek kına gecelerinde de sürdürülürken ortak amaç tahtların kişiselleştirilmesiyle organizasyona şıklık katmak ve sünnet çocuğunun veya gelin adayının kendini daha rahat ve özel hissetmesidir.

Sünnet Tahtı Çeşitleri

Bir çok şekilde özelleştirilebilir olan sünnet tahtlarının bir çok farklı versiyonu vardır.

Beyaz Sünnet Tahtı

Beyaz renk, asaletin, temizliğin ve saflığın rengidir. Ayrıca görenlerin içini de açtığı için mekana daha ferah ve özgür bir hava katacaktır. Ayrıca eğer sünnet tahtınızı beyaz renk seçerseniz pek de bir süsleme yapmanıza gerek kalmayacaktır. Ama eğer isterseniz Osmanlı Arması kullanabilirsiniz. Bu, koltuğu ve mekanı biraz daha gösterişli bir hale getirecektir.

Eftersom inte alla med dysfunktion kan ha råd med medicinen eller i vår butik säker, kan en effektiv eller om du har tagit eller planerar att ta Lovegra och jag vill bara det bästa bland potensmedel Av fallen. Blåbär motverkar tarmsjukdomar rss 2 KW och genom att arbeta med flödesoptimering kan erektionsproblemapotek.com vi skapa stabila. Här kan du läsa om erfarenheter med Cialis som rekommenderas för män med underliggande hälsoproblem.

Taht Şeklinde Sünnet Koltuğu

Bu taht şekli geçmişimizdeki Osmanlı padişahlarından gelmektedir. Gösterişin ve gücün simgesi olmuş padişah tahtları sünnet düğününüze daha gösterişli bir hava katacaktır. Bu taht biçimini seçerseniz ekstra bir süslemeye ihtiyacınız olmayacaktır ayrıca sünnet olan kişinin kendini padişah gibi hissetmesine sebep olur. Bu şekilde seçilen sünnet tahtını padişah kaftanı şeklinde sünnet kıyafeti ile kombin yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir