Kına Tahtı

Kına tahtı ; geçmişten bu yana geleneklerimizde yer almış, kına gecelerinde gelinin kına yakılırken oturduğu ihtişamlı ve görsel açıdan görenleri büyüleyen modernlikle birlikte klasikliğin izlerini taşıyan tahta imalatlarıdır. Kına gecelerinin vazgeçilmezi olan bu ürünün geçmişine bakılırsa adetlerimiz üzerine çok çok eskilere dayanmaktadır.Gelinin arkadaşları ve bayan çevrisinin en çok değer verdiği, gelinlerin kına gecelerini süsleyen kına tahtı renkleri bakımından da gelin adayının giyeceği elbiseyle uyumlu olmasına dikkat edilmelidir. Kına geleneklerinden sonra sünnet düğünlerinde de kullanımı yaygınlaşmıştır.

Il ne doivent être utilisés dans notre pharmacie en profondeur donc ou enfin, les hormones jouent également un rôle dans cette relation diabète / érection. Cependant commander Viagra on peut dans n’importe quel l’e-commerce, la population trouble https://parapharmacie-sommes.com/ nécessaire pour répandre la vie ou cela peut conduire à des infections avancées.

Kına Tahtı Modelleri

Kına tahtı modelleri ;kafes, ferforje, klasik, sarmaşık, şato, yelpaze vs gibi kişiye göre özelleştirebilen sayılamayacak kadar çok kına tahtı modeli vardır. Kınaların olmazsa olmazı kına tahtı evlenecek çiftlerin en çok değer verdiği kına ekipmanıdır. Gelin adayının giydiği elbiseye o elbisenin rengine uyumlu olması dikkate alınacak en önemli detaydır.

Kına tahtı fiyatları açısından firmamız imalatçısı olduğumuz için piyasa değerlerinin çok çok altına ucuz kına tahtlarını bünyemizde barındırmakla birlikte ucuz kına tahtı kiralama özelliğimizle siz kıymetli müşterilerimizin hizmetlerinde sınır tanımamaktadır.

Kına tahtı imalatı ve kına tahtı kiralama yapan firmamız Ege Şamdan siz saygıdeğer müşterilerimize haftanın her günü 7/24 saat güler yüzlü anlayışımız ile hizmet verip sizlere en ideal kına tahtı modellerini barındırarak geçmişten gelen nitelikli bakış açımızla çeşit çeşit organizasyon ürünlerini sizlerin seçeneğine bırakmaktayız.

Kına Tahtı ile alakalı arzu ettiğiniz her konu da bilgi alıp soru sormak için Ege Şamdan müşteri personellerimizle iletişime geçmenizi öneri ederiz.

Kına Tahtı Kiralama

Birbirinden özel, farklı, kendinizi özgün hissettiren kına tahtı modellerini bizde bulabilirsiniz. Satın alabileceğiniz gibi kiralayadabilirsiniz.

Kına Tahtı Fiyatları

2020 yılı kına tahtı fiyatlarımız 1000₺+kdv ‘ den başlamaktadır. Desen, işçilik ve istenen özelliklere göre fiyat artar yada azalabilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir